Processing your request, Please wait....

Aš tokia susijaudinusi! / Los amantes pasajeros

VN:F [1.9.8_1114]
Rating: 7.1/10 (9 votes cast)

Premjera: Kovo 8, 2013
Premjera Lietuvoje: Liepos 5, 2013
Kino platintojas: Incognito Films
Trukmė: 90 min.
Žanras: Komedija
Šalis: Spain
Režisavo: Pedro Almodóvar
Vaidina: Antonio Banderas, Penelope Cruz, Cote Soler, Antonio de la Torre, Hugo Silva …

Aprašymas:

Buvo taip. Skrenda sau lėktuvas iš Madrido į Meksiką. Netrukus skrydžio įgula sužino, kad pateko į bėdą: sugedo važiuoklė, todėl avarinis nusileidimas atrodo neišvengiamas. Orlaivis priverstas sukti ratus virš Toledo ir laukti, kol priims koks nors oro uostas. O ką įgula? Įgula linksminasi! Iš pradžių trys stiuardai „dobilėliai“ (mielai gurkšnojantys tekilą) užmigdo ekonominės klasės keleivius (kad šie nepanikuotų), o tada drauge su nemiegančiais verslo klasės keleiviais puola skanauti kokteilių, pagardintų meskalinu. Pasekmės? Nepaprastai gera nuotaika ir išlaisvintas seksualumas.

P. Almodóvaras nebūtų savimi, jei kiti filmo personažai taip pat nebūtų spalvingi ir svarbūs. Čia elitinė prostitutė pasakoja apie miegamajame sutiktus garsius vyrus. Don Žuanas telefonu mėgina atsiprašyti savo nestabilios psichikos draugės, su kuria išsiskyrė. Į bėdą pakliuvęs bankininkas aferistas skaito laikraštyje pasakojimą apie 10 didžiausių šalies finansinių sukčių ir bando susisiekti su dukra, su kuria nekalbėjo jau kelerius metus. Aiškiaregystės galių turinti moteris patenka į pilotų kabiną (o kur sustiprinta apsauga?) ir puola glostinėti tarpkojus kapitonui bei jo kolegai – toks jos pranašavimo metodas…

Tai pirma režisieriaus sukurta „grynoji“ komedija po dar 1988 metais pasirodžiusio filmo „Moterys ties nervų krizės riba“. Vėliau P. Almodóvaras nusigręžė nuo kičo, linksmybių, nusikalstamo sekso ir ėmėsi melancholijos kupinų melodramų: „Viskas apie mano mamą“, „Blogas auklėjimas“, „Sugrįžimas“. Visi šie filmai puikiai nufilmuoti, juose – pribloškiantys moterų vaidmenys. Vis dėlto režisierius tvirtina, jog „Aš tokia susijaudinusi“ yra ne tik reveransas devinto dešimtmečio komedijoms, bet ir labiausiai politizuotas jo filmas.

Ispanai šią savotišką politinę alegoriją įvertino itin teigimai. Filmas režisieriaus gimtinėje sumušė visus lankomumo rekordus, nors dvi didžiausios žvaigždės (Antonio Banderas ir Penélope Cruz) atlieka tik trumpus epizodinius vaidmenis.

Aš tokia susijaudinusi! / Los amantes pasajeros, 7.1 out of 10 based on 9 ratings

 

Facebook komentarai

komentarų


Panašus filmai


Komentarai

Kategorijos: Komedijos