embed embed share link link comment comment
Embed This Video close
Share This Video close
bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark
embed test
Tags For This Video tags
rate rate tags tags related related lights lights
Processing your request, Please wait....

Greitasis „Maskva – Rusija“ / Скорый «Москва – Россия»

VN:F [1.9.8_1114]
Rating: 8.2/10 (48 votes cast)

Premjera: Balandžio 17, 2014
Premjera Lietuvoje: Balandžio 18, 2014
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai
Indeksas: –
Trukmė: – min.
Žanras:
Šalis: Rusija

Aprašymas:

Internetas suteikia neribotas galimybes išgarsėti. Tuo neabejoja šlovės trokštantis blogeris Sergejus (aktorius Sergejus Svetlakovas), svajojantis nufilmuoti video, kuris surinktų milijoną peržiūrų. Jo kamera visada paruošta, o savo žvaigždžių valandos jaunuolis sulaukia atradęs vietą, kurioje veisiasi milijono verti vaizdeliai.

Tokių kadrų Sergejus tikisi aptikti daugiau nei 9 000 kilometrų besitęsiančiame traukinio maršrute Maskva – Vladivostokas. Savaitei užsidaryti į traukinį su vietiniais bei turistais pasiryš ne kiekvienas, bet Sergejui nepakanka ir to. Tam, kad visiškai neturėtų ko prarasti, jis susilažina iš viso savo turimo turto, kad nuvykęs į Aziją paglostys amūrinį tigrą bei nusifotografuos su juo. Pakeliui jis turi atlikti dar kelias užduotis, pavyzdžiui, suvilioti traukinio palydovę (filme ją suvaidino Ingeborga Dapkūnaitė).

Nors ir būdamas ne pats gudriausias vyrukas, Sergejus puikiai supranta, kad traukinys gerokai daugiau nei transporto priemonė ir jame verda žymiai tikresnis gyvenimas nei interneto erdvėje. Juk niekada nežinai, kas bus tavo bendrakeleiviai. Kelionės pradžioje Sergėjus sutinka amerikietę Milą (tiksliau nuvirsta ant jos iš viršutinio kupė gulto), tikrą Holivudo žvaigždę, kilusią iš Rusijos (aktorė Margarita Levijeva). Ji keliauja į Vladivostoką filmuotis juostoje apie antrojo pasaulinio karo lakūnus, tačiau Maskvoje paskraidinta karo veterano skraidymo instruktoriaus įgyja neįveikiamą baimę oro transportui. Rusiškos kelionės džiaugsmai, vargai ir visi joje laukiantys netikėtumai griūte užgriūna keliautojus, kartu su ne visai šiuolaikiškais, ne visai inteligentiškais ir ne visai blaiviais pakeleiviais. Filmo kūrėjai puikiai atskleidė nuotaiką, kuri tvyro legendomis apipintame traukinio maršrute ir parodė, kas laukia neapdairaus keleivio atsilikusio nuo traukinio ir atsidūrusio neprognozuojamose Rusijos platybėse.

Nuotykių komedijoje „Greitasis „Maskva – Rusija“ suvaidinusios tikros Holivudo įžymybės dar labiau išryškino kontrastą tarp rusiškos kasdienybės ir joje atsidūrusių išlepusių vakariečių. Neabejotina, kad po šio filmo, ir taip j

Greitasis „Maskva – Rusija“ / Скорый «Москва – Россия», 8.2 out of 10 based on 48 ratings

 

Facebook komentarai

komentarų


Panašus filmai


Komentarai

Kategorijos: Komedijos, Rusiškos komedijos