embed embed share link link comment comment
Embed This Video close
Share This Video close
bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark
embed test
rate rate tags tags related related lights lights
Processing your request, Please wait....

Kick-Ass / Ateini čia arba gausi į dūdą!

VN:F [1.9.8_1114]
Rating: 9.6/10 (7 votes cast)
2010

Trukmė: 117 min.
Šalis: USA, UK
Režisierius: Matthew Vaughn
Kalba: LT lietuvių

Vaidina: Aaron Johnson, Garrett M. Brown, Clark Duke, Evan Peters, Deborah Twiss

Aprašymas:

Deivas – paprastas paauglys. Jis toks paprastas ir niekuo neišsiskiriantis, kad mokykloje jį nuolatos užgaulioja kiti paaugliai, su juo beveik niekas nedraugauja (na, išskyrus dar porą likimo brolių) ir jis laiką dažniausiai leidžia vienas. Didžiausias Deivo pomėgis – komiksai apie superherojus. Nenuostabu: kai realus gyvenimas nesiseka, visuomet galima pasislėpti fantazijų pasaulyje. Jis perskaitė tiek daug komiksų, kad vieną dieną jam į galvą šovė mintis: o kodėl realiame pasaulyje niekas niekuomet nebandė tapti suerherojumi?

Deivas nusprendžia savo kailiu išbandyti superherojaus gyvenimą. Jis internetu užsisako žalią juokingą kostiumą, susigalvoja keistą vardą “Kick-ass” ir išsiruošia į Niujorko gatves kovoti su nusikalstamu pasauliu. Tačiau, deja, Deivas neturi jokių antgamtinių galių, kurios gyvybiškai būtinos superherojui. Jis nemoka skraidyti, negali įveikti priešų lazeriniu žvilgsniu… tiesą pasakius jis net muštis nemoka. Tačiau Deivui tai nė motais. Jis drąsiai stoja į kovą su įvairaus plauko niekšais. Tiesa, vienas tokių beprotiškų žygdarbių baigiasi rimta trauma, bet naujojo superherojaus negąsdina net tai. Jis ir toliau “baudžia” nedorėlius. Vieną iš jo susidūrimų nufilmuoja atsitiktinis stebėtojas. Netrukus vaizdas patenka į “Youtube” ir Deivas akimirksniu išgarsėja. dabar jo vardą kartoja visa Amerika, galbūt net tie, kurie anksčiau jį skriaudė.

Vieną vakarą išsiruošęs į kasdieninį reidą, Deivas susiduria su kompanija, kurią įveikti tikrai ne jo jėgoms. Laimei, jį išgelbėja Tėtušis ir 11-metė Žudikė. Tėtušis ir Žudikė – superherojai. Tai tėvas ir dukra, kurių tikrieji vardai – Deimonas ir Mindė. Deimonas -buvęs policininkas, kuris augino dukrą mokydamas kovos menų, šaudyti, naudotis šaltaisiais ginklais ir visų kitų kraujo praliejimo būdų. Tėtušis ir Žudikė pašventė gyvenimą kovai su mafijos bosu Franku D’Amiko. Deivas tampa Tėtušio ir Žudikės bendražygiu. Tiesa, prieš tai jam dar tenka daug ko išmokti iš Tėtušio ir Žudikės, tačiau tokiam ryžtingam superherojui kaip Deivas tai ne problema.

Netrukus į scenoje pasirodo Franko D’Amiko sūnus Krisas. Tačiau jo elgesys keistas: atrodo jis bando tapti Deivo draugu. Ko jis iš tikrųjų nori iš Deivo? Tikrieji motyvai išryškėja paskutinėje superherojų ir mafijos boso kovoje…

 

Kick-Ass / Ateini čia arba gausi į dūdą!, 9.6 out of 10 based on 7 ratings

 

Facebook komentarai

komentarų


Panašus filmai


Komentarai

Kategorijos: Fantastinės komedijos, Komedijos, Nuotykių komedijos, Veiksmo komedijos

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,