embed embed share link link comment comment
Embed This Video close
Share This Video close
bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark
embed test
rate rate tags tags related related lights lights
Processing your request, Please wait....

Love in the Big City 2 / Lyubov v bolshom gorode 2 / Meilė Niujorke 2: pratęsimas Bankoke

VN:F [1.9.8_1114]
Rating: 8.2/10 (13 votes cast)

Metai: 2010
Trukmė: – min.
Šalis: Russia
Režisavo: Marius Balchunas
Vaidina: Aleksei Chadov, Ville Haapasalo, Mikhail Yefremov, Svetlana Khodchenkova, Filipp Kirkorov

Igoris pasikviečia Sauną ir Artiomą kartu su antrosiomis pusėmis į tėvo rančą. Igoris vienu šūviu planuoja nušauti du zuikius: visi drauge pailsės, o jis pagaliau supažindins savo išrinktąją Nastią su būsimuoju uošviu. Lėktuve kompanija susipažįsta su amerikiečių pora, kurie jiems papasakoja apie vienuolyną miesto pakraštyje.

Anot legendos, vienuolynas garsėja tuo, kad padeda susigrąžinti vaisingumą viltiems netekusioms poroms. Nors Igoris, Sauna ir Artiomas visai nedega noru tapti tėvais, tačiau vis dėlto sutinka nueiti į ekskursiją.

Vos įžengę pro vienuolyno vartus, vaikinai iškrečia kvailystę. Nepaisant vienuolio įspėjimų visi paliečia šventojo statulą, o tai reiškia, jog pirmoji meilės naktis taps naujos gyvybės pradžia. Tačiau lengvabūdžiai jaunuoliai nenori tikėti tokiu „prietaru”, nors širdies kertelėje krebžda nerimas… Galiausiai jie nusprendžia, kad ramybės dėlei, jie susilaikys nuo kūniškų malonumų. Tai būtų nedidelė problema, tačiau merginos sužino tikruosius sekso boikoto motyvus. Joms tai baisus įžeidimas, tad Nastia, Alisa ir Katia palieka vaikinus “mėgautis” nerūpestingu gyvenimu ir išvažiuoja.

Pajutę laisvę, Igoris, Sauna ir Artiomas nusprendžia vyriškai paūžti – taip, kad net stogas kilnotųsi. Tačiau – kur buvęs, kur nebuvęs – jų kelyje vėl pasipainioja šv. Valentinas. Jis pasipiktinęs vaikinų elgesiu – kaip jie galėjo ignoruoti tokią likimo dovaną ir ja nepasinaudoti? Ant trijulės galvų krenta prakeikimas: pirmasis, iš jų atsidūręs lovoje su moterimi, taps tėvu, o likę du vaikų susilauks tik po dvidešimties metų!

Love in the Big City 2 / Lyubov v bolshom gorode 2 / Meilė Niujorke 2: pratęsimas Bankoke, 8.2 out of 10 based on 13 ratings

 

Facebook komentarai

komentarų


Panašus filmai


2 Responses to “Love in the Big City 2 / Lyubov v bolshom gorode 2 / Meilė Niujorke 2: pratęsimas Bankoke”

  1. rolandas says:

    labai gera komedija

  2. Bambella says:

    Labai gera tik neimanoma paziureti 😀

Komentarai

Kategorijos: Komedijos, Romantinės komedijos, Rusiškos komedijos

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,