embed embed share link link comment comment
Embed This Video close
Share This Video close
bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark
embed test
rate rate tags tags related related lights lights
Processing your request, Please wait....

Lubov Morkov 3 / Meilė kaip seilė 3

VN:F [1.9.8_1114]
Rating: 7.1/10 (8 votes cast)
Kalba: RU rusų

Premjera: 2011
Trukmė: 100 min.
Šalis: Russia, USA
Režisavo: Sergei Ginzburg
Vaidina: Kristina Orbakaitė, Yuri Kutsenko, Denis Paramonov, Alina Bulynko, Liya Akhedzhakova

Aprašymas:

Nauji Golubevų išbandymai

Trečiojoje „Meilė kaip seilė“ dalyje Golubevų šeima sulaukia pagausėjimo. Tačiau laukiasi ne Marina (vaidina akt. Kristina Orbakaitė). O Andrejaus (vaidina akt. Goša Kucenko) tikrai nesugalvojo įsivaikinti.

Situacija daug sudėtingesnė, mat ramiai gyvenančią šeimą nutaria aplankyti jų tėvai. Aikštinga poezijos gerbėja Elžbieta (vaidina akt. Lija Achedžakova) ir įsakmusis pulkininkas Vladimiras (vaidina akt. Vladimir Menšov) visai netikėtai atsiduria ant jaunos šeimos durų slenksčio.

Viskas būtų neblogai, jei ne viena mažytė smulkmena – vyresnioji karta, net ir po penkiolikos santuokos metų, nemėgsta jų antrųjų pusių. Elžbieta vis dar baisisi Andrejumi, o Vladimiras nelepia nepasitenkinimo marčia. Štai čia atsiranda dar viena problema – paaiškėja, jog seneliukai tiesiog negali pakęsti vienas kito!

Namuose kylant viesului Golubevai sulaukia dar vieno nelaukto svečio – šeimų konsultanto, profesoriaus Kogano. Golubevai su baime priima profesorių – juk Marina su vyru jau buvo apsikeitusi kūnais, jie abu taip pat pabuvojo vaikų kailiuose… Nejaugi šįkart ji su Andrejumi taps seneliukais?

Nuotaikinga situacijų komedija visai šeimai privers tūkstantį kartų smagiai nusijuokti ir leis žavėtis senosios kartos aktorių – Lijos Achedžakovos ir „Oskaro“ laureato Vladimiro Menšovo – vaidyba bei jiems talkinančiais jaunųjų aktorių meistriškumu.

Lubov Morkov 3 / Meilė kaip seilė 3 , 7.1 out of 10 based on 8 ratings

 

Facebook komentarai

komentarų


Panašus filmai


Komentarai

Kategorijos: Komedijos

Tags: , , , , , , , , , ,