embed embed share link link comment comment
Embed This Video close
Share This Video close
bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark
embed test
rate rate tags tags related related lights lights
Processing your request, Please wait....

Marsui Reikia Mamos / Mars Needs Moms

VN:F [1.9.8_1114]
Rating: 8.1/10 (7 votes cast)
Kalba: LT lietuvių

Metai: 2011
Trukmė: 1h28min
Režisierius: Simon Wells.
Aktoriai: Seth Green, Dan Fogler, Joan Cusack, Elisabeth Harnois, Mindy Sterling, Kevin Cahoon, Tom Everett Scott, Jacquie Barnbrook, Matthew Henerson, Adam Jennings, Stephen Kearin, Amber Gainey Meade, Aaron Rapke, Julene Renee-Preciado, Kirsten Severson.

Aprašymas:

Nuotaikingas, kvapą gniaužiantis ir susimąstyti verčiantis animacinis filmas, sukurtas remiantis to paties pavadinimo amerikiečių rašytojo, režisieriaus ir iliustratoriaus Berkeley Breathed knyga.
Milo (įgarsina akt. Seth Green) – mažas berniukas, kuris, kaip ir visi vaikai, kartais pykstasi su mama (įgarsina akt. Joan Cusack), nemėgsta nemalonių darbų, nevalgo daržovių ir turi jaunesnę seserį, kurią kartais skriaudžia.
Nepaisant didelio nenoro, kartais berniukas padeda mamai tvarkytis namuose, tačiau po darbų atsigriebia žaisdamas su seserimi – kartą Milo nudažo seserį skaisčiai purpurine spalva! Kaip ir dera už tokį poelgi, berniukas nubaudžiamas – turi sėdėti savo kambaryje.
Nepasitenkinimui liejantis per kraštus, mažylis pareiškia, jog mamose nemato nieko ypatinga. Ne veltui sakoma, kad neapgalvotai pasakyti žodžiai grįžta bumerangu. Berniukui miegant, marsiečiai įsliūkina į jo namus ir pagrobia Milo mamą. Marse nėra mamų, tad naujasis grobis marsiečiams teikia didelį pasitenkinimą, tačiau netekęs mamos Milo suvokia, kad privalo ją išgelbėti ir grąžinti į namus. Nuotykiai gelbėjant mamą prasideda!

Marsui Reikia Mamos / Mars Needs Moms, 8.1 out of 10 based on 7 ratings

 

Facebook komentarai

komentarų


Panašus filmai


Komentarai

Kategorijos: Animacinės komedijos, Komedijos, Nuotykių komedijos, Šeimos komedijos

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,