embed embed share link link comment comment
Embed This Video close
Share This Video close
bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark bookmark
embed test
rate rate tags tags related related lights lights
Processing your request, Please wait....

Praktikantai / The Internship

VN:F [1.9.8_1114]
Rating: 8.8/10 (42 votes cast)

Premjera: Birželio 5, 2013
Premjera Lietuvoje: Birželio 14, 2013
Šalis: USA
Režisavo: Shawn Levy
Vaidina: Rose Byrne, Dylan O’Brien, John Goodman, Vince Vaughn, Owen Wilson

Aprašymas:

Komedijų „Naktis muziejuje“, „Naktinis pasimatymas“, „Patrulių zona“ režisierius Shawnas Levy komedijų gerbėjams pristato smagią istoriją apie du vyrukus, iš visų jėgų besistengiančius pritapti sparčiai besikeičiančiame pasaulyje.

Bilis (Vince‘as Vaughnas) ir Nikas (Owenas Wilsonas) – pardavėjai. Jie apsukrūs, puikiai išmano savo darbą, malonūs su klientais, tačiau populiarėjant elektroninei prekybai, tampa nebereikalingi.

Nenorėdami keisti mėgstamos profesijos, vyrukai užsispiria gauti darbą. Ir ne bet kur, o informacinių technologijų kompanijoje „Google“. Tiesa, tai padaryti sunku.

Pirmiausia, jiems pasiūloma unikali galimybė kompanijoje „Google“ atlikti praktiką. Tik įrodę, kad yra geresni už šimtus kitų praktikantų, vyrukai gali tikėtis čia įsitaisyti ilgesniam laikui.

Situacija nepavydėtina: į ketvirtą dešimtį įžengę pardavimų vilkai papuola tarp ambicingų ir talentingų jaunuolių. Norint nurungti jaunuosius genijus, atgyvenusi senoji pardavėjų išmintis visiškai negelbėja… Teks labai vikriai suktis, kad „Google“ būtų užbomborduota puikiomis dviejų „genijų“ idėjomis, o „Youtube“ nepradėtų rodyti vakarykščio vakarėlio vaizdų…

I scarce realized that you are dependable to buy essays Id bought essays from many essay services earlier. mycollegepapers.org You never guess it will occur to you I am writing this for anyone diagnosed with cancer or who has cancer. Hither you will be qualified to engage the physician from any platonic writing disease

Praktikantai / The Internship, 8.8 out of 10 based on 42 ratings

 

Facebook komentarai

komentarų


Panašus filmai


Komentarai

Kategorijos: Komedijos

Tags: , , , , , ,